Не дивно, що під час епідемії малий бізнес боїться за своє життя — кожен день десь хтось не витримує нових умов праці та залишається без улюбленої чи не дуже роботи.

Сьогодні пройшло засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Одним з основних питань була підтримка місцевого бізнесу. За словами голови ОДА Олександра Старуха, впровадження «червоної зони», котра найбільше лякає підприємців, зараз є відповідальністю місцевого самоврядування. Тож і відповідальність за порятунок малого бізнесу ніяк не вийде ігнорувати.

«Кілька днів тому до нас приходив рух #SaveФОП. Учасники акції бояться нового локдауну та банкрутства. По людські їх застороги та побоювання мені близькі. Ми продовжуємо співпрацювати із підприємцями, у нас діє обласна консультативна рада, а також рада з питань розвитку малого підприємництва при Президенті України, де є наш представник», — відзначив голова облдержадміністрації.

Врешті решт, депутати облради ухвалили  Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2021 – 2023 роки. Таким чином, на підтримку місцевих виробників та захист бізнесу надають понад 1,1 мільйон гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *