Україна переходить до нового етапу у вакцинації проти коронавірусу. Щеплення чекає працівників первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, робітників соціальної сфери та людей старших 80 років.

Для цього по всій Україні планують розгорнути до 2,5 тисячі пунктів вакцинації.

«Починаючи з 29-30 березня хочемо розпочати робити щеплення людям старшим 80 років, які попередньо у доступний спосіб записалися в чергу», – каже міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

А поки в Запоріжжі відкриваються стаціонарні пункти щеплення, голова області запрошує на публічне вакцинування містян, котрі своїм прикладом надихнуть і інших:

«Запрошую ветеранів АТО, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, народних депутатів України, лідерів релігійних громад, письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, особливо старших 60 років. Адже кожними вихідними є залишки вакцини та можна робити щеплення. Дякую журналістам за активну участь у вакцинації, за те, що стаєте за приклад всій громаді» — каже Олександр Старух.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *