Стало відомо, як влада допоможе під час локдауну.

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко пояснив на своїй сторінці у Facebook механізм фінансової допомоги українцям, які проживають у регіонах «червоної» карантинної зони. Так, виплати будуть проведені як з державного, так і з місцевого бюджетів.

Отримати допомогу зможуть представники малого бізнесу та наймані працівники підприємств, діяльність яких вимушено призупиняється. Для цього громадянам потрібно залишити свої заявки на сервісі державних послуг «Дія».

Який же обсяг домоги?

За рахунок коштів з державного бюджету виплачується 8 тисяч гривень, за рахунок місцевого бюджету – додається ще сума, розмір якої має визначити орган місцевого самоврядування, повідомляє Кирило Тимошенко.

«Людям потрібна допомога. Як наголосив раніше Президент Володимир Зеленський, у нинішній ситуації дуже важливою є спільна підтримка українців з боку і державної, і місцевої влад. Впевнений, що центральна влада свої зобов’язання виконає. Чекаємо на підтримку лідерів місцевих громад», — підкреслив заступник голови ОП.

Країною йде зростання кількості хворих від Covid і щодня є ризик для області опинитися у червоній зоні. Тому підтримку від держави буде потребувати більша кількість населення.

Нагадаємо, у грудні-січні, коли в Україні було посилено обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу, допомогу із державного бюджету у розмірі 8 тисяч гривень отримали майже пів мільйона українців. Загалом на допомогу фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам тоді було витрачено понад 3,6 млрд грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *