20 травня на сцені Запорізької обласної філармонії відбулася прем’єра єдиного в Україні інклюзивного театру «Рівні можливості», в якому грають люди з інвалідністю.

Команда під керівництвом талановитої режисерки Маріам Смбатян представила спектакль «В декількох кроках від щастя» — акторам вдалося передати цілісну картину буденного життя людей з інвалідністю та показати, що вони мають рівні можливості зі здоровими людьми.

Прониклива гра акторів  дала змогу глядачам пережити ті моменти, з якими доводиться стикатися людям з обмеженими можливостями в повсякденному житті. Як розповіла режисерка, авторка і постановниця вистави Маріам Смбатян,  це життєва історія, мелодрама яка складається з семи невеличких історії, не пов’язаних між собою. Вони про різні людські почуття, емоції, потреби. Але всі ці історії об’єднує образ – голос душі.

Вже 7 червня театр «Рівні можливості» презентує у запорізькій філармонії ще одну виставу —  «Світ у темряві». Організувати виступи інклюзивного театру на сцені обласної філармонії вдалося за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації:

Коли я дізналася про те, що трупа «Рівні можливості» підготувала театральний виступ, але у них немає для цього майданчика, я не змогла стояти осторонь. І ось нарешті актори змогли виступити на одній з кращих сцен нашого регіону! Але це не має бути одноразовою подією. Театральній трупі потрібне постійне місце для репетицій та виступів. Вже наступного тижня ми будемо шукати постійний майданчик для цього, обласна влада не залишиться осторонь проблем цих особливих та талановитих людей!, — наголосила заступник голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова.