До Запоріжжя з робочим візитом прибули представники Європейсього союзу, Європейського інвестиційного банку та програм ПРООН. Протягом найближчих днів вони відвідають кілька міст регіону, аби подивитися на об’єкти, збудовані та реконструйовані за домоги ЄС та ЄІБ.

Як розповів під час зустрічі голова Запорізької облдержадміністрації, Олександр Старух, за допомоги Європейських партнерів в області з’явиться тридцять важливих об’єктів інфраструктури – це освітні, медичні та спортивні заклади, приміщення соціального значення – як, наприклад, житло для вимушених переселенців з Донбасу.

-Реалізовано 30  субпроектів модернізації інфраструктури на загальну суму майже мільярд гривень. Одинадцять з них беруть участь у національній програмі Президента «Велике будівництво» —  це найбільш соціально значимі проекти.  В 2019 роки розпочато основні транші.  По 16 об’єктам завершено роботи, 14 – ще триває реконструкція, з них п’ять наближаються до 100% готовності, і мають завершитися до 31 жовтня. По географії – 15 проектів реалізовується в Мелітополі, в 4 в Бердянську, 3 в Приморську, 6 в Запоріжжі, 2 в Пологівському районі, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

Цими днями представники обласної влади, разом з представниками ЄС, ЄІБ та ПРООН відвідають два нові об’єкти – капітально реконструйовану дитячо-юнацьку спортивну школу у Мелітополі та житло для лікарів-переселенців з Донбасу у Бердянську.