З бюджету Запорізької області виділено 2,5 млн грн. на фінансування 4 еко-програм

Про це під час традиційного щотижневого брифінгу повідомив голова ОДА Олександр Старух, підбиваючи підсумки сесії обласної ради, що пройшла минулого тижня.

Питання екології в Запорізькому регіоні є одним з найгостріших. Багато хто не вірив, але вперше за багато років вдалося досягти фінансування з обласного бюджету чотирьох екологічних програм на загальну суму 2,5 млн. грн.

Серед еко-проектів – регіональний план управління відходами до 2030 року, на який виділено 500 тис. грн., програма державного моніторингу в галузі атмосферного повітря Запорізької агломерації — 670 тис. грн. та автоматична геоінформаційна система природного середовища регіону — 600 тис. грн.

Буде поновлено співфінансування із обласного бюджету роботи мобільної еко-лабораторії, яка може вимірювати концентрацію шкідливих речовин у повітрі, воді, грунті, визначати рівень радіації, шуму та електромагнітного випромінювання. На її роботу виділено 711 тис. грн. І тепер слово за депутатами Запорізької міської ради, які мають виділити свою частку співфінансування.

Як підкреслив голова Запорізької області, Олександр Старух, прийняті під час сесії облради рішення допоможуть почати спільну системну роботу із великими промисловими підприємствами, контролюючими органами, місцевими громадами, щоб зробити Запорізький край чистішим та комфортним для життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *