Вчора, 2 червня, у Кирилівці відбулася нарада представників обласної, районної та місцевої влади, а також правоохоронних та контролюючих органів, стосовно старту курортного сезону. У форматі онлайн долучився до розмови голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Одним з питань, став шлагбаум в Приморському Посаді, який приватна фірма встановила на березі Азовського моря, перегородивши доступ до пляжу.

Олександр Старух відзначив, що отримав чимало скарг на це від запоріжців на своїх сторінках у соцмережах. І це з огляду на те, що голова ЗОДА особисто розпорядився прибрати всі шлагбауми, що перегороджують доступи до моря на Азовському узбережжі в Запорізькій області.

— Сподіваюся, що ви відверто обговоріть всі питання, які хвилюють якість суб’єктів господарювання, так і організації, які підписують дозвільні документи. Прошу, обговорення питань. Ви ж не на камеру це робите, а робите для того, щоб знайти більше рішень тих ситуацій, які склалися. І щоб люди були проінформовані про всі історіях, які у нас виникають. Щоб я не отримував все це в месенджері. Люди ж дуже швидко поїхали кудись, наприклад, в Примпосад, побачили шлагбаум, сфотографували і відправили. І не треба ніякої контролюючий орган, щоб це знав я, або, наприклад, Президент України. Тому краще бути відвертими, щоб потім цеглини не прилітали, а ми працювали відкрито і ефективно, — цитує Олександра Старуха РІА-Мелітополь.