В рамках програми президента України «Велике будівництво» триває ремонт доріг у Запорізькій області. Одна з ділянок де тривають роботи із поточного середнього ремонту — вулиці Івана Алексєєва (від вул. Садової до вул. Каховське Шосе) та Каховське  у  Мелітополі. Це одні з найбільш проблемних ділянок для автомобілістів, адже вулиці є транзитними і вщент розтрощені великогабаритним транспортом. Наразі дорожники ремонтують ділянку протяжністю 3,667 км

Зараз  будівельники розпочали виконання необхідних підготовчих робіт. Зокрема, виконується фрезерування існуючого дорожнього покриття. Нині проведено фрезерування старого покриття на площі 11 200 м², що складає  21% від запланованих робіт.

Надалі на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» будуть виконанні роботи із влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистого щільного асфальтобетону шаром завтовшки 10 см на площі 59 105,9 м².

Окремо у тих місцях де дорожнє покриття зруйновано великоваговим транспортом будівельники виконають влаштування основи дорожнього покриття із щебенево-піщаної суміші на площі 18 823 м² завтовшки 18 см. На окремих ділянках площею 6 515 м² буде проведено підсилення дорожнього одягу завтовшки 30 см.

Після влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистого щільного асфальтобетону буде влаштовано покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА-20 шаром товщиною 5 см на площі 59 609,9 м².

Також в рамках поточного середнього ремонту на об’єкті заплановано ремонт мосту, де буде відновлено конуси, відремонтовано деформаційні шви, влаштовано металеве бар’єрне огородження та відновлено дорожнє покриття.

Для забезпечення водовідводу на всій протяжності відновлюваної ділянки м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва (від вул. Садової до вул. Каховське Шосе), вул. Каховське Шосе (від вул. Івана Алексєєва до залізничного переїзду у м. Мелітополі) буде проведено відновлення 35 дощоприймальних колодязів.