Програма президента України «Велике будівництво» покращує інфраструктуру Запорізької області, на цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух вчора, під час традиційного брифінгу для ЗМІ.

Очільник області розповів, що флагманському об’єкті проекту – запорізьких мостах, робота ведеться цілодобово. Також в області тривають роботи на 8 автошляхах національного і регіонального значення. Цього тижня Олександр Старух перевірив, як у Василівці добігає завершення реконструкція стадіону ФОК «Таврія».

-Завершено роботи у половині сільських амбулаторії – їх в області з’явилося ще 17. Оновлюються дитсадки, школи, лікарні. Визнанням якості роботи запоріжців, у втіленні програми президента, є три проекти, що перемогли у національному конкурсі. Вже зараз працюємо над проектами громад, які будуть втілені за програмою «Велике будівництво» наступного року. Програма мінімум – ще 5 нових дитсадочків, 5 шкіл та 5 медичних закладів, — наголосив Олександр Старух.

Також голова ЗОДА розповів, що в Мелітополі потужними темпами зводять льодову арену, а наступного року обласна влада хоче  збудувати в області ще дві льодові арени. Одну у Запоріжжі, а другу – в Бердянську чи Енергодарі.