Уряд України прийняв рішення, що у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу. Про це говорили сьогодні  на нараді голови очільника області Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Голова області наголосив на необхідності активізувати вакцинальну компанію серед працівників закладів освіти:

Давайте прискорюватись. Щоб збільшити кількість щеплень, треба йти до людей, створювати додаткові мобільні бригади. Я звертаюсь до медиків: максимально відповідально підійдіть до визначення графіку роботи стаціонарних центрів щеплення. Можливо у робочі дні варто розпочинати і завершувати їх роботу дещо пізніше. Це необхідно, щоб кожен житель області після роботи встигав вакцинуватись  без перешкод, — зазначив Олександр Старух.

Вакцинування вчителів проводитимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації. Керівники навчальних закладів мають сформувати списки своїх працівників на вакцинацію та подати їх органам управління освітою місцевих рад.