Вчора плавучий кран Захарій, який працює на зведенні нових мостів у Запоріжжі, сів на мілину в районі Кривої Бухти, на Дніпрі.

Як повідомили у підрядній компанії «Онур», якій належить техніка — під час виконання роботи Кран Lifting LK — 800 (Zakhariy) натрапив на підводну скелю, через неправильно проведену роботу зі складання річкового маршруту. Було пошкоджено дно крана, тому зараз він тимчасово призупиняє свою роботу. У максимально швидкі терміни буде здійснено ремонт пошкодженої частини і відновлені роботи з будівництва моста.

В тому, що нещасний випадок із «Захарієм» не вплине на темпи робіт запевнив координатор Національної програми «Велике будівництво» Юрій Голик.

«Роботи на мостах не зупинено. Роботи на декількох об’єктах мостів йдуть цілодобово і паралельно. Навіть з урахуванням пошкодження «Захарія», який необхідний для монтажу секцій вантового мосту, роботи на цьому мосту теж не зупиняються. Тому що основний обсяг робіт зараз відбувається, як і раніше, в Кривий бухті, де секції збираються. І саме зібрані секції Захарій транспортує до вантового мосту, і з його допомогою вони монтуються там. Як би кому не хотілося гучних заголовків та кликабельности, будівництво мостів в Запоріжжі не зупинено і йде з випередженням графіка».

Нагадаємо, відкрити нові мостові переходи через Дніпро у Запоріжжі збираються до 30-ї річниці Незалежності України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *