Запорізький борець греко-римського стилю, Парвіз Насібов, сьогодні дебютував на Олімпійських Іграх. У  ваговій категорії до 67 кг, місцевий спортсмен поборов датчанина Фредріка Б’єррехуса в 1/8, а у чвертьфіналі здолав представника ОКР Артема Суркова. У півфіналі Насібову протистоятояв  єгиптянин Мохамед Ібрахім Ельсайед.

Ель-Саєд першим набрав очки проти Насібова. За півтори хвилини до кінця першого періоду єгиптянин діяв активніше, за що отримав очко. А у партері єгипетський борець зміг виконати кидок та заробив ще чотири.

Насібов міг відігратися ще до перерви. Українець виконав атаку на Ель-Саєда, за яку спочатку отримав три очки. Проте після перегляду рішення було переглянуте, а очки у Насібова забрали.

У другому періоді український борець намагався відігратися. Але бал за активність отримав єгиптянин. Два бали за 50 секунд Насібов відіграв, а потім після виграної апеляції йому зарахували чотири бали.

А наприкінці зустрічі Насібов на емоціях здобув ще два очки і пройшов у фінал! У підсумку ж українець здобув перемогу у сутичці з рахунком 7:6. Битва за золото Олімпіади відбудеться для Парвіза вже завтра, 4 серпня.