2 серпня о 21:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у багатоповерховому будинку на вулиці Сержанта Медвєдєва Дніпровського району міста. Горів дах та перекриття чотириповерхового житлового будинку на загальній площі 450 кв.м. На тому момент близька сотні мешканців будинку вже самостійно покинули свої оселі.

Аби приборкати вогняну стихію рятувальникам знадобилося більше трьох годин. Як розповіли у ГУ ДСНС Запорізької області, складність гасіння полягала в тому, що вогонь швидко поширювався. Дах знаходився в стадії ремонту і напередодні там розмістили великість будівельних матеріалів, серед яких були  легкозаймисті.
Гасіння пожежі відбувалося у двох напрямках: перший – ліквідація загоряння на даху, до якого  було залучено 7 пожежних стволів, з них 2 лафетні. Другий — захист квартир на четвертому поверсі, де було залучено 4 пожежні стволи.
Завдяки правильно обраному вирішальному напрямку вдалося не допустити поширення полум’я на житлові приміщення і максимально мінімізувати наслідки пожежі. Жодна квартира не постраждала від вогню.

Від ГУ ДСНС залучили 60 чоловік особового складу та 15 одиниць основної і спеціальної техніки.

О 23:35 вогнеборці локалізували пожежу, а о 23:55 – повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному загорянню.

На місці працював штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події на чолі з Головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Старухом, до складу якого увійшли представники місцевих органів виконавчої влади. Загальне керівництво гасіння пожежі здійснював начальник ГУ ДСНС України у Запорізькій області генерал-майор служби цивільного захисту Олексій Лепський.

У супроводі співробітників ДСНС та Поліції жителям дали доступ до помешкань, де вони змогли зібрати необхідні речі у своїх оселях. Мешканців тимчасово розмістили у гуртожитку Педагогічного коледжу. Наразі правоохоронними органами організована охорона місця пожежі.

Для підвозу води на гасіння залучили водовозки КП «Елуаш». Жертв та постраждалих серед жителів будинку немає. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.