Про паспорти та постачання вакцини говорили на нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Зеленський наголосив, що треба створити свою систему відповідності «паспортизації», як це робиться у багатьох країнах ЄС.

«Ці «паспорти» вже розробляються і країнами Європейського Союзу, і США, і Швейцарією, й Ізраїлем – тобто багатьма розвиненими країнами, які активно працюють над створенням колективного імунітету проти коронавірусу. Нам теж треба розробити свою систему відповідної «паспортизації», також для стримування поширення коронавірусної хвороби необхідно охопити 70% дорослого населення щепленнями проти COVID-19», – наголосив Президент.

Щодо постачання вакцини, у Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що найближчим часом Україна отримає в межах програми COVAX 300 тис. доз вакцини AstraZeneca та 117 тис. доз вакцини Pfizer.

Крім того, влада шукає джерела фінансування для покриття всіх боргів з виплати лікарняних. Зокрема йдеться про 400 млн грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *