Енергодарська «Спеціалізована медико-санітарна частина» отримала сучасне діагностичне обладнання, придбане державним коштом для лікарень Запорізької області.

Зокрема технічну базу медзакладу поповнив цифровий рентген-апарат Calypso F MTOes для приймально-діагностичного відділення лікарні, розповів директор лікарні Андрей Бредихин:

-Це обладнання  розміститься в новому відремонтованому приймально-діагностичному відділенні СМСЧ — однієї з опорних лікарень області.  Нове устаткування значно допоможе при екстреному наданні медичної допомоги і первинній діагностиці пацієнтів в СМСЧ. Лікарі приймально-діагностичного відділення зможуть оперативно провести якісне обстеження та правильно  поставити діагноз в перші хвилини прибуття пацієнта до медзакладу.

Також  Енергодарська СМСЧ отримала ультразвукову діагностичну систему ARIETTA Prologue, її як і рентген апарат, було закуплено обласною владою державним коштом та  передано у безоплатне користування СМСЧ.

Інноваційні діагностичні системи мають забезпечити якісні результати діагностики особливо при невідкладних та спеціалізованих обстеженнях. Важливо, що обладнання досить мобільне. Це дозволить проводити діагностику тяжких пацієнтів безпосередньо у палатах. Раніше Енергодару отримав від держави  комп’ютерний томограф Optima CT450.

Додамо що в травні громади Запорізької області отримали у безоплатне користування 8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes та 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue, їх передали у лікарні Токмака, Мелітополя, Енергодара, Василівки, Поліг, Бердянська та Запоріжжя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *