У Запоріжжі цього тижня стартували ремонтні роботи біля музею козацтва на Хортиці. Це перший етап реконструкції острову, який торкнеться музею, оглядового кургану та козацької площі. Як розповів сьогодні під час прес-конференції голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, з державного бюджету виділено  77 млн 300 тисяч на  реконструкцію даху музею і козацької площі. Оновлення оглядового на кургану буде  профінансовано  з обласного бюджету.

 -Маємо надію, що за підсумками першого півріччя у нас буде перевиконання обласного бюджету, і виділимо додаткові кошти на Хортицю. Треба збільшити кількість автостоянок, подбати про безпеку, виділити гроші на проектування музею всередині, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух.

Вже цими днями на Хортиці стартують поточні роботи з благоустрою – ремонт доріг, благоустрій зелених зон, ремонт спортивних майданчиків, розвиток охоплення мережею інтернет. Також розпочнеться серія толок, участь в яких візьмуть колективи провідних підприємств України