Запорізька ОДА вирішила долучити до екологічних проєктів закордонних спеціалістів. Сьогодні відбулась перша зустріч Олександра Старуха із представниками французької компанії BETEN Ingenierie — її президентом Жаном Рошем, французьким експертом з екології Філіппом Оспітальом та координатором BETEN в Україні Андрієм Хаджиновим.

Основний напрямок роботи компанії Beten Ingénierie International – будівельний і промисловий консалтинг, інженерія. Також компанія робить акцент і на екологічні проєкти: поновлювані джерела енергії, енергоефективність, утилізацію відходів, очищення води та комплексні проєкти міського розвитку. У 2019 році компанією підписано 2 меморандуми про співробітництво із Запорізькою міською радою та Маріупольською міською радою.

Як зазначає Олександр Старух, підтримка компанії з таким досвідом може допомогти розробити стратегію відновлення зрощення на півдні регіону. Крім того, BETEN запропонували свою підтримку у таких галузях, як розвиток туризму, вдосконалення туристичної інфраструктури, екологічне водопостачання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *