Сьогодні у Запоріжжі відбулася  зустріч  голови облдержадміністрації Олександра Старуха  із керівником проєкту Європейського інвестиційного банку Роєм Дрейкоттом та заступником Міністра розвитку громад та територій Іваном Лукерею. Говорили про реалізацію проектів Європейського інвестиційного банку на території Запорізької області. Наразі вони працюють вже у п’яти містах регіону – Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Приморську та Гуляйполі. З часом їхня географія буде розширюватись.

— У Запорізькій області мешкає 14 тисяч сімей вимушених переселенців.  Від початку конфлікту на Донбасі ми допомагаємо розбудовувати інфраструктуру на територіях, де вони живуть. Це і гуртожитки, і садки. Кожен об’єкт по своєму особливий. Ми сподіваємось, що і надалі будемо співпрацювати на користь людей, — підкреслив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукера.

У свою чергу Рой Дрейкотт висловив сподівання, що Запорізька область зможе скористатися нагодою і отримати кошти для впровадження нових проєктів з розширеної позики.

Як відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух,  до 30-річчя незалежності України у нашому регіоні заплановано відкрити тридцяти нових соціальних об’єктів, серед яких школи, дитячі садки, приймальні відділення лікарень та стадіони.