В рамках проекту будівництва Автомагістралі на Хортиця, що триває за президентською програмою «Велике будівництво», Служба автомобільних доріг у Запорізькій області та підрядна компанія Onur, будують сучасний спортмайданчик на Хортицы.

Реконструкція комплексного спортивного ядра триває на території  КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” .

Проектом передбачено влаштування на території академії спортивної зони, на якій будуть розміщені: тренувальне поле для футболу 40х60 м з покриттям штучним газоном; два баскетбольних і два волейбольних майданчика; гімнастичний майданчик; бігові 100-метрові доріжки з гумовим не слизьким покриттям; майданчик для стрибків у довжину.

Також, на території спортмайданчику передбачено розміщення зони відпочинку для маломобільних громадян з альтанками, лавками та місцями для інвалідних візків. Презентувати об’єкт обіцяють до Дня Незалежності України.

— Вже 24  серпня підрядник обіцяє нам відкриття інклюзивного майданчика, для Хортицької реабілітаційної академії. Це буде один з найкращих майданчиків міста. Там футбольне, баскетбольне, волейбольне поля, мультинаціональний стадіон. І все це з дотриманням норм інклюзії, про що говорила днями пані Олена Зеленська, під час візиту на Хортицю —  острів має бути доступним, — зазначив сьогодні під час виїзної зустрічі з журналістами голова ЗОДА Олександр Старух, — Окремо треба опрацювати питання, щоб і мешканці острова мали можливість доступу до цього стадіону. Я думаю це буде по-чесному, щоб спортом  тут могли займатися і місцеві жителі.