Запорізька область робить все можливе, аби вдало провести курортний сезон 2021 року. Зокрема активними темпами завершуються ремонтні роботи на дорогах, які ведуть до узбережжя Азовського моря, про це розповів  сьогодні під час традиційного брифінгу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

За програмою Президента України «Велике будівництво» активно ремонтуються дороги  державного значення до курортів Запорізької області. Минулого року зробили комфортний шлях до Бердянська, цього року до початку літа буде завершена дорога до Кирилівки. До курортів Запорізької області цього сезону можна буде дістатися по якісній дорозі, щоб у жителів Запорізької області і сусідніх областей була можливість зручно доїхати і проінвестувати економіку Запорізького регіону , — відзначив Олександр Старух.

Також важливе завдання обласної і місцевих влад — безпечне проведення курортного сезону з урахуванням COVID-19. І наразі обласна влада проводить відповідну роботу з органами місцевого самоврядування:

Життя і соціально-економічний розвиток низки громад Запорізької області залежить від успішного проведення курортного сезону. Маємо забезпечити проведення оздоровлення людей в умовах карантину але разом з тим маємо врахувати недоліки, які були торік, — наголосив Олександр Старух.