23 серпня відзначатимуть День Національного прапора України. У Запоріжжі особливо ретельно готуються до цього дня, адже головний прапор області підніматимуть на оновленому Кургані Єдності, що на острові Хортиця.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух по кілька разів на тиждень перевіряє як тривають роботи на об’єктах «Великої реставрації». Сьогодні провів брифінг для журналістів просто на будівельному майданчику.  

-Ми запросили 23 серпня всі 67 територіальних громад  Запорізької області о 9 ранку вийти і підняти прапор. Наша область одна з тих, які будуть включені у національну трансляцію в момент підняття прапора. Як ви бачите головний флагшток області вже встановлений, ми називаємо його списом,  разом з пагорбом його висота складає  55 м. на День прапора буде піднято стяг площею 50 квадратних метрів. Крім того готуємо ще один сюрприз – це світловий прапор на висоті кілька сотень метрів, його буде видно ввечорі. Також підсвічуватиметься і сам курган. Крім того зараз розглядаємо питання як відновити підсвітку на Запорізькій Січі, вона була раніше, але останнім часом не працює, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух.