У Запоріжжі триває зведення мостів через Дніпро, за програмою президента України «Велике будівництво». Роботи ведуться цілодобово, на них задіяно півтисячі працівників. Задача яка стоїть перед мостобудівниками до кінця поточного року – повністю завершити низову частину балкового мосту, та верхову частину вантового мосту.

Цими днями до Запоріжжя прибула перша партія вант, які невдовзі монтуватимуть на верховій частині мосту через новий Дніпро. На буд майданчику вже знаходиться 30 сталевих «струн», мають привезти ще 16 – на кожній частині мосту буде по 46 вант. Ванти виробництва швейцарської фірми Fatzer почнуть монтувати вже незабаром, перед тим як приступити до робіт – кожну перевірятимуть за допомогою ультразвуку, на предмет браку, цим займатиметься австрійська компанія, що спеціалізується на такій діагностиці.

Перед тим як відбуватиметься монтаж, перевірять кожен вант, кожен сантиметр – щоб  подивитися чи нема там якихось дефектів навіть мінімальних, бо міст це така ріж серйозна, — зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні, під час візиту на будмайданчику в Кривій Бухті, — Як мене завірили, перейти поверховій частині вантового мосту можна буде до кінця цього року. За планом другий квартал 2022 року це повне завершення мостових переходів.