Стратегічну співпрацю Запорізької області з Латвією обговорювали сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух з делегацією Посольства Латвійської Республіки в Україні. Сторони обговорили.

Основними статтями експорту Запорізького регіону до Латвії є: машини, електротехнічне та інше обладнання та механізми, недорогоцінні метали та вироби з них, жири та олії, а  також готові харчові продукти.

— Ми зацікавлені у продовжені співробітництва. Запорізький регіон має що запропонувати інвесторам. Поступово оновлюємо нашу інфраструктуру, зокрема, незабаром завершимо спорудження Запорізьких мостів. Крім того, розпочали оновлювати острів Хортиця, покращувати туристичні можливості узбережжя Азовського моря, — повідомив  Олександр Старух представникам делегації.

Юріс Пойканс погодився, що Запорізький край — це регіон можливостей.

— Запорізька область дійсно має великий промисловий та туристичний потенціал, який варто розвивати. Впевнений, що оновлені автошляхи та відновлення роботи аеропорту лише підсилять Ваш регіон. Зі свого боку ми готові до продовження і розширення нашої співпраці, — прокоментував Посол.

Як розповів під час зустрічі надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, незважаючи на минулорічний спад взаємної зовнішньої торгівлі товарами та послугами, для Латвії Україна залишається у 20-ці торгівельних партнерів, а товарообіг за останні п’ять років зріс зі 170 до 400 мільйонів доларів.