Основна мета робочої поїздки – ознайомитись з просуванням робіт на будівництві запорізьких мостів — флагману програми Президента «Велике будівництво». 

Сьогодні в Запоріжжя завітали заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко, народні депутати України Артем Кунаєв та Павло Мельник, голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Кирило Тимошенко підтвердив наміри центральної влади форсувати будівництво. Завдання, яке ставить Президент — до Дня Незалежності відкрити рух по вантовому мосту. Гроші для цього є. Надано 2,2 млрд гривень, тому той темп, який взяли  будівельники, держава може підтримувати. 

Мостобудівники вже змонтували всі необхідні блоки на підходах до балкового мосту та у присутності куратора Великого Будівництва К.Тимошенко розпочали насування секції №1, після чого будуть продовжені роботи зі збирання інших секцій та з монтажу решти монтажних блоків.

Підрядник обіцяє, що автомобільний рух по низовій частині балкогово мосту і по верховій частині вантового мосту, що з’єднує Хортицю з лівим берегом, відкриється уже в цьому році. Нарешті буде покладено край транспортним заторам і жителі Бабурки зітхнуть з полегшенням. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *