На території Запорізької області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво», тривають ремонти автошляхів одразу в кількох стратегічно-важливих напрямках.

Днями завершилися  роботи з відновлення дорожнього покриття  на ділянці однієї з найбільш важливих транспортних артерій – автодорозі  державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта.

Ця дорога має великий вплив на розвиток виробництва та сільського господарства Запорізької області, забезпечує транзитний рух вантажних та легкових автомобілів з прилеглих областей та проходить через міста Запоріжжя, Василівка, Мелітополь, які не мають обхідних доріг, тож гарний стан цього автошляху, особливо в період курортного та сільськогосподарського сезонів, надзвичайно важливий.

Наразі роботи завершено на ділянці  км 378+220 – км 405+091, що пролягає за Новобогданівським залізничним переїздом до межі з містом Мелітополь, загальна довжина — 19,6 км.

Ремонт розпочали наприкінці квітня. А вже сьогодні представники «Укравтодору» звітують, що  з випередженням графіку виконання робіт, завершено влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетонного покриття.

Державним коштом було виконано наступні роботи: фрезерування існуючого покриття; регенерація дорожнього покриття методом «холодного рейсайклингу»; влаштування вирівнюючого шару; влаштування верхнього шару покриття (ЩМА-20).

Наразі тривають роботи з влаштування з’їздів та примикань, укріплення узбіччя, встановлення дорожніх знаків, бар’єрної огорожі й інших елементів забезпечуючих безпеку дорожнього руху. Після чого будуть проведено роботи з нанесення дорожньої розмітки.