В рамках програми «Велике будівництво» тривають роботина автодорозі курортного напрямку Т-08-20 Якимівка – Кирилівка, км2+848 – км44+415. Зараз стартувало влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетонного покриття.Нагадаємо поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-08-20, було розпочато на початку травня 2021р.

На сьогодні вже відфрезеровано існуюче покриття — 37,8 км, влаштовано 12 см вирівнюючого шару дорожнього покриття на 31,7 км; влаштовано 5 см верхнього шару ЩМА-20 на 1,9 км;

Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 41,6 км.👷 Підрядник – ТОВ «Автомагістраль-Пвідень».

Термін виконання робіт за умовами договору – 15 листопада 2021. Але, за умов сприятливих погодних умов, завершити роботи по основному проїзду дороги Якимівка — Кирилівка дорожники намагатимуться до середини липня.

На час виконання ремонту, на ділянках, де виконуються роботи, організовано реверсний рух.

Довідково: Автодорога Т-08-20 з’єднує райцентр Якимівку, перетинаючи автомобільну дорогу міжнародного значення М-18 «Харків- Сімферополь» з курортною зоною України, розташованою на Азовському морі.

Виконання робіт з поточного середнього ремонту дозволить попередити руйнування основного шару покриття та його водонепроникнення на 7-8 років, підвищити шорсткість покриття, значно знизить витрати на експлуатаційне утримання автодороги та головне, поліпшить комфортність та безпеку руху.