Вчора Запоріжжя з візитом відвідала перша леді України, Олена Зеленська. Разом з представниками ЗМІ і громадськості вона побувала на острові Хортиця, де подивилася, як впроваджуються ідеї безбар’єрності під час реконструкції національного заповідника.

Також в програмі візиту першої леді були закриті заходи, зокрема відвідини будмайданчика запорізьких мостів.  Про це зокрема розповів на своїй сторінці у Facebook заступник офісу президента України Кирило Тимошенко.

Сьогодні разом із Першою Леді України Оленою Зеленською ми бачили, як панорама Запоріжжя змінилась менше ніж за рік. Від сумного недобуду до майже готових мостів.
Проєкт будівництва мостів у Запоріжжі з’явився у Генплані міста в 1965 році. Відтоді його починали – і зупиняли, починали – зупиняли. І так до 2020 року, коли за програмою Президента Володимир Зеленський Велике будівництво  стартувала справжня робота.  В грудні 2020-го відкрили рух верховою частиною балкового мосту.   Тиждень тому мости з’єднали з Лівим берегом Дніпра, завершивши насування 3400-тонної металоконструкції.
Вже цього року новою автомагістраллю можна буде проїхати з Лівого на Правий берег. Запорожці, які давно страждають від заторів, зітхнуть з полегшенням.
З інженерної точки зору нові мости – це складний комплекс з автомагістралі протяжністю 9 км, 6 розв’язок, 26 штучних споруд і 4  позакласних мостів.
З економічної – це інвестиція, що стане потужним імпульсом для розвитку одного з найбільших індустріальних центрів країни.
З людської – зручне і швидке сполучення між двома частинами міста і островом Хортиця, де зараз відбувається масштабна реконструкція.
Все разом означає, що Україна розвивається, зшивається якісними мостами і дорогами, стає більш динамічною і сучасною. Тому не зупиняємось і будуємо далі!