4-5 вересня у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай»  вперше фестиваль-ярмарок запорізьких брендів «MADE IN ZAPORIZHZHIA (MADE IN ZP)». Захід створений для популяризації локальних виробників товарів і послуг, а також реклами споживання їх продукції серед мешканців та гостей області.

Під час фестивалю в парку працюватиме 4 локацій: «виставкова зона»; «маркет зона»; «фуд корт»; «зона розваг». Також заплановане урочисте нагородження визначних підприємців області з нагоди Дня підприємця, що цього року відзначають 5 вересня.

В області захід, спрямований на підтримку запорізьких товаровиробників, проводиться вперше. Його організація здобула всебічну підтримку органів влади, та особливо тепло ідея такого фестивалю була прийнята підприємцями регіону.

Підприємці, які бажають представити свою продукцію під час фестивалю, можуть зареєструватися та ознайомитися з більш детальною інформацією щодо участі за посиланням: https://cutt.ly/tQiazcW. Наразі вже подано близько 50 заявок на участь.