В рамках вело мандрівки Україною, соліст гурту «СКАЙ» Олег Собчук прибув до Запорізької області. Відомий співак вже побував у Мелітополі та Бердянську, а сьогодні прибуває у Запоріжжя. В обласному центру у Собчука заплановано концерт в розважальному комплексі Pool&Beach. Завдяки тому, що захід відбувається за підтримки Запорізької облдержадміністрації – вхід на нього безкоштовний!

Нагадаємо Індивідуальний велозаїзд Олега Собчука стартував 8 червня у селищі Мілове Луганської області, фініш заплановано у місті Чоп на Закарпатті. Відстань 2151 км співак хоче подолати за 20 днів. За цей час він відвідає 18 великих міст.

Метою цього проекту лідер гурту СКАЙ бачить популяризацію здорового способу життя під час пандемії та привернення уваги молоді до проблем алкоголю та наркотиків. Ініціативу реалізовано у рамках проекту «Соціальний діалог» та фільму Анни Міщенко«Не/дитячі слабкості» на youtube-каналі «У_МІЩЕНКО», в якому Олег, разом з іншими артистами, зізнався у своїх минулих залежностях.

Під час концерту у Запоріжжі Олег Собчук планує не лише співати, а й відверто спілкуватися з глядачами. Початок концерту  о 18.00