Доручення створити єдиний реєстр закладів оздоровлення та відпочинку Запорізької області для повноцінного контролю ходу літньої оздоровчої кампанії, дав своїм заступникам голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Володимир Шустов під час наради  з головами районних державних адміністрацій.

Учасники засідання розглянули питання  готовності районів області до старту курортного сезону. Наразі у Бердянському районі зареєстровано 134 бази відпочинку та планується відкрити 14 закладів оздоровлення дітей. У Василівському районі працює 12 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. У Запорізькому районі працює 14 пришкільних таборів та відкрито один профілакторій. У Мелітопольському районі працює близько 500 баз відпочинку, проте, за словами районної влади, не всі вони працюють офіційно. У Пологівському районі запланована робота одного дитячого закладу оздоровлення.

-Має бути повноцінний реєстр: це і табори, і бази відпочинку, і інші оздоровчі заклади, включаючи пришкільні. Заклади, що надають послуги з оздоровлення дітей — під особливою увагою. Малеча має відпочивати безпечно, тому порушення у роботі цих закладів не допустимі. До кінця наступного тижня ми маємо завершити формування реєстру, — наголосив Володимир Шустов.

Зазначимо, що Запорізька область добре підготувалася до прийому відпочивальників з усієї України. За програмою Президента України, завершується ремонт доріг до азовських курортів, оновлено приймальні відділення дев’яти лікарень області та автопарк автомобілів швидкої допомоги – одними  з перших їх отримали приазовські райони регіону.