На початку літа в самому центрі Запоріжжя – над підземним переходом що на площі Фестивальній, з’явилася дивна прибудова. Згодом стало зрозумілим, що підприємці будують тут чергову торговельну точку. Численні обурення городян у соцмережах, і навіть неодноразове звернення на це публічної уваги голови Запорізької облдержадміністрації, Олександра Старуха, не дали жодного результату. Наразі недолугу прибудову вже облаштовують всередині.

Сьогодні, під час наради з керівниками структурних підрозділів, Олександр Старух запропонував публічно «прославляти» таких горе-архітекторів, які псують вигляд Запоріжжя.

-Такі торговельні “сарайчики” псують обличчя обласного центру, перетворюють нас на заштатне провінційне містечко. Так не повинно бути. Запоріжжя має бути містом, у якому  не тільки комфортно жити та працювати, але й куди не соромно запросити друзів, — наголосив очільник області.

Олександр Старух запропонував вручати авторам найгірших проектів  «Золоту клюкву» — по аналогії із голлівудськими номінаціями для найгірших фільмів та акторів, цією «премією» відзначать розробників найбільш незграбних проектів. На переконання Олександра Старуха, майданчиком для фахової дискусії та запобіжником від появи у подальшому таких горе-будов має стати обласна архітектурно-містобудівна рада.