Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Одним з пріоритетних завдань, яке поставив перед громадами очільник області, ж формування резервного фонду в бюджеті, на випадок надзвичайних ситуацій.

Пожежі, що відбулись в обласній інфекційній лікарні та у житловому будинку Запоріжжя показали нам, що реагувати на подібні ситуації необхідно невідкладно. Для цього треба мати фінансовий інструмент для не передбачених у бюджетах видатків. Тому всім територіальним громадам необхідно планувати резервний фонд. Вкрай необхідно, щоб керівники громад розуміли такі речі та мали для цього фінансове підґрунтя, — наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

За підсумками засідання сільським, селищним, міським головам доручено при внесенні змін до бюджетів 2021 року та складанні бюджетів на 2022 рік спланувати кошти резервного фонду згідно норм чинного законодавства для оперативного фінансування непередбачених видатків.