З нагоди дня Пам’яті та примирення Голова облдержадміністрації Олександр Старух, та його заступник Злата Некрасова відвідали Бердянськ.

Посадовці поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим викладачам та студентам Бердянського педагогічного університету, які в часи Другої світової війни боронили рідну країну від фашистів.

Також Олександр Старух і Злата Некрасова вшанували пам’ять моряків, які 1943 року звільняли Бердянськ від загарбників – посадовці поклали квіти до пам’ятника морякам Азовської військової флотилії, що знаходиться у порту Бердянська.

8 травня — особливий день в історії українського народу, адже це той день, коли ми згадуємо усіх тих, хто віддав життя та переніс шість тяжких років, щоб наша країна була вільна. Шість років війни та ще 46 років боротьби за Незалежність, щоб зараз ми могли сказати: ми відчуваємо, що значить бути Незалежними; ми пам’ятаємо кожного, хто загинув у війні; ми усвідомлюємо, що світ, у якому є антисемітизм, ксенофобія, расизм та нетерпимість не може існувати, — відзначив голова ЗОДА Олександр Старух.

Також очільник області наголосив, що нажаль і зараз Україна знаходиться у стані війні. Тож ми маємо шанувати та пам’ятати всіх, хто присвятив своє життя відновленню миру і спокою в країні. Перебуваючи у Бердянському районі, голова облдержадміністрації відвідав родину загиблого учасника АТО Олега Семеновського —  та поспілкувався з його матір’ю Антоніною Семеновською.

Олег, учасник бойових дій, загинув у 2014 році під час обстрілу, йому біло лише 35 років. Мати розповіла, що 2 липня 2014 року у складі наряду «Прикордонний патруль» з прикриття пункту пропуску «Новоазовськ» її син потрапив під мінометний обстріл терористів. Завдяки героїчним діям старшого прапорщика Олега Семеновського було створено перешкоду можливому прориву ворога через державний кордон України та збережено життя мирних жителів, які перебували під час нападу в пункті пропуску.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *