Камери в кожній палаті, та монітори показників життєдіяльності кожного пацієнта  на пульті у медичної сестри —  це лише частина технічних новинок, які запроваджують під час реконструкції приймального відділення Запорізької обласної клінчної лікарні.

Зараз в рамках програми «Велике будівництво», завершується реконструкція приймального відділення ЗОКЛ. Це не просто головні ворота лікарні – це місце, куди одразу потрапляють пацієнти у найтяжчих станах. І від того, наскільки оперативно та правильно буде здійснено діагностику, залежить життя людини та  успішність подальшого лікування.

За словами директора Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки, пріоритет відділення – безпека та точність, а саме комплексний підхід на етапі діагностики та вузькосфокусований підхід на етапі лікування.

Приймальне відділення має відкрити двері для пацієнтів вже за кілька тижнів. Будівельники капітально відремонтували частину приміщень на першому поверсі лікарні, провели нові комунікації, розраховані на потужності сучасного обладнання.

У приймальному відділенні вже завершені будівельні роботи, тут чекають надходження нового медичного обладнання і меблів. У рентгенодіагностичні кабінети вже встановлений потужний цифровий ренгенаппарат з функціоналом, необхідним саме для цього відділення. Він придбаний централізовано за кошти субвенції з держбюджету, ще повинен прибути ангіограф.

Палати блоку інтенсивної терапії відділення екстреної невідкладної медичної допомоги обладнали медичними консолями. Це сучасні системи електрозабезпечення  та забезпечення киснем, які дозволяють створити в палатах функціональні, ефективні та безпечні робочі місця. Це дозволить оптимізувати робочий простір, полегшити доступ до пацієнта та спростити функціональний моніторинг стану пацієнта.

Нагадуємо, на реалізацію проєкту в рамках «Великого будівництва» у 2020 році виділили 10 млн гривень з державного бюджету та у 2021 році 17,5 млн гривень – з обласного бюджету. А під час його розробки були враховані усі тонкощі, тому сьогодні приймальне відділення повністю відповідає як вимогам будівельного законодавства, так і потребам людей з інвалідністю.