Стало відомо про стан 14-річного хлопця, у якого минулої п’ятниці зупинилося серце просто під час уроку. Нагадаємо, надзвичайний випадок стався у гімназії № 8, 3 вересня. Школяр знепритомнів під час уроку історії.

Хлопець підняв руку, сказавши вчительці, що відчуває себе погано. Педагог помітила, що він почав втрачати свідомість.

Першими її крики про допомогу почув інженер з охорони праці Артур Науменко, який знаходився неподалік. Торік він проходив курси з надання першої допомоги.

Дитина перестала реагувати на нашатир, директор піднесла до носа йому телефон — реакції ніякої. Ну і ми почали качати. ​​Одна справа, це вивчати в теорії, розповідати-практикуватися на манекені … А в живу — це страшно», — розповів чоловік .

За його словами, разом зі шкільною медсестрою масаж серця учневі вони робили до приїзду лікарів швидкої допомоги.

Директорка гімназії № 8 Ірина Бірюкова розповіла, що учень мав проблеми із серцем раніше і вже непритомнів:

Матуся нам сказала, це було в березні та на канікулах у червні. Батьки дуже відповідальні. Вони пройшли всі обстеження у кардіолога, але там виявили певні проблеми з серцем дитини»

Після першочергових реанімаційних заходів хлопчика шпиталізували до обласної клінічної дитячої лікарні.

-Нашими фахівцями була надана максимальна допомога, здійснюється інтенсивна терапія. Він сам не їсть. Проводиться медикаментозна седація (тобто, медикаментозний сон). Він перебуває в інтенсивній терапії. Його оглянули лікарі, зроблені рентген, ультразвукове дослідження. Без дозволу батьків, я не можу озвучити діагноз, – розповів медичний директор Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні В’ячеслав Ткаченко