27 і 28 серпня на оновленому «Козацькому колі» острова Хортиця відбудеться масштабний музичний фестиваль ZOUND FEST. В програмі виступ провідних українських виконавців різних жанрів рок, хіп-хоп, етно. Серед хедлайнерів —  Бумбокс, Порнофільми, Ivan Dorn, Bahroma, Кіс-Кіс, Noize MC. Також працюватиме окрема сцена з електронною музикою, на якій виступатимуть музиканти з Німеччини і Франції.

В рамках фестивалю обіцяють показати лазерне проекційне шоу на Кургані Єдності, яке презентували днями у Заповіднику.

Тут, на Хортиці, ніколи не проводили подібних заходів. Само по собі місце унікальне і цікаве. І зараз саме час зайнятися його розвитком і перспективами. Наш фестиваль стане прекрасним доповненням програми «Велика реставрація», в рамках якої зараз проходить відродження Хортиці. Ми хочемо відродити острів через культуру, музику і молодь. У нас є ще одна мета – прищепити в Україні культуру фестивального руху, – розповів Володимир Бригинець.

Дістатися на фестиваль зможуть усі бажаючі. Безкоштовні автобуси курсуватимуть з 14:00 до 8:00 від «Макдональдса» на проспекті Металургів до стоянки в районі «Козацького кола» на Хортиці, а також у зворотному напрямку.