Нещодавно ми повідомляли, що запорізький стрибун у воду Олег Сербін виборов дві Олімпійські Ліцензії на Кубку світу, що проходив в Токіо. Таким чином на сьогодні у доробку Запорізької області сім олімпійських перепусток. Три з них у стрибунів у воду – Олега Сербіна (вишка 10 м синхрон та індивідуал) та Вікторії Кесарь (трамплан 3 м індивідуальний виступ).

Ще три мають плавці — Сергій Фролов (800м вільним стилем), Микита Коптелов (200м брас), Сергій Шевцов (100м вільним стилем);

Одну вибороли в естафеті представниці легкої атлетики — Катерина Климюк та  Анастасія Бризгіна (біг 4х400м).

XXXII Літні Олімпійські ігри  розпочнуться у Токіо 23 липня.

— Здобути медаль найпрестижніших змагань світу і цього разу матимуть шанс представники області. Запорізькі спортсмени вже не раз доводили, що можуть боротися за перемогу. А наше завдання – створити всі можливі умови для цього. Обласна влада тримає на контролі всі проблемні питання в сфері фізичної культури та спорту, в тому числі – фінансування галузі. Одним із першочергових завдань  є питання виділення з обласного бюджету коштів для виплати одноразової грошової премії спортсменам області згідно рейтингу їх виступів на Олімпійських та Паралімпійських іграх, – зазначила заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *