У Мелітополі підходить до завершення ремонт вулиці Івана Алексєєва і Каховського шосе до залізничного переїзду. Стартував також ремонт траси М-14 від Мелітополя в напрямку Каховки. Ремонт доріг здійснюється в рамках національної програми президента України «Велике будівництво».

В цілому середнім і поточним ремонтами в цьому році на вул. Івана Алексєєва, Каховському шосе виконані роботи на площі дорожнього полотна 59 609 м2. Обсяг фінансування склав 60 млн грн, втому числі 10% від суми з міського бюджету.

Нову дорогу, яку ще півроку тому водії називали «напрямком», сьогодні не впізнати. Зараз комунальники рівняють узбіччя, і вже почало нанесення дорожньої розмітки. КП Чистота прибирає пні від старих демонтованих дерев. Триває ремонт пішохідного моста.

Якість виконання ремонтних робіт на дорожньому полотні і благоустрою навколо проїжджої частини проінспектував також мер міста Іван Федоров, спільно з головою Мелітопольської РДА Ігорем Судакова і в.о. начальника служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем.

— Це останній в’їзд в місто, який був в незадовільному стані і вже реконструкція добігає кінця. На цьому тижні починається нанесення розмітки. І завершуються роботи з деформаційними швами на мостовому переході, — зазначив Іван Федоров.