Мелітопольська та Кирилівська місцеві влади прийняли рішення про реалізацію спільного мелітопольсько-кирилівського інвестиційного проєкту з реконструкції очисних споруд КП «Водоканал»,  та будівництва централізованої системи водопостачання та водовідведення в Кирилівці з відведенням каналізаційних стоків на центральні очисні споруди мелітопольського КП «Водоканал».

Проведення каналізації у Кирилівці  передбачатиме будівництво каналізаційних колекторів  на косах Федотова та Пересип та надходження стоків у накопичувач, з якого потім вони будуть перекачуватися через напірний колектор на очисні споруди мелітопольського КП «Водоканал».

Також у цей проєкт було вирішено включити прокладання ще однієї магістральної гілки водогону Шелюги-Кирилівка. Це дозволить збільшити об’єми постачання питної води у Кирилівку, адже наразі в курортний сезон води катастрофічно не вистачає – її подають по голинам.

Кирилівська селищна рада виділила 3 мільйона гривень з цільового фонду на створення проєкту водогону і каналізації, ще 3,4 мільйони гривень додали зі своїх фондів депутати обласної ради.

Після створення проекту, коли стане відома оціночна вартість таких робіт,  шукатимуть інвесторів для його реалізації.