Запоріжжя яскраво відзначило День вишиванки, який в Україні святкують кожен третій четвер травня – тисячі жителів області цього дня вбралися у вишиті сорочки, і вирушили на роботу чи навчання, подекуди вдягали вишиванки навіть цілими колективами шкіл, підприємств та офісів.

Звісно, не обійшлося без вишитих сорочок і у Запорізькій обласній державній адміністрації. Голова ЗОДА Олександр Старух теж вбрався у вишиту сорочку, і  навіть оголосив спеціальний конкурс на своїх сторінках  у Facebook та Instagram. Кожен, хто розмістив своє фото у вишиванці в соцмережах, с відповідним хештегом, мав змогу взяти участь в розіграші квитків до Запорізького  кінного театру. Флешмоб підтримали кількасот жителів Запорізької області. А перемогу в рандомному розіграші здобуло фото трирічної Ані.

Квитки у кінний театр отримала її мама Дар’я.

Донечці три з половиною рочки, і це її перший день вишиванки. Збиралася на свято у садочок, чепурилася їй дуже сподобалося це вбрання. От я і вирішила взяти участь в конкурсі, якщо є така нагода. Зазвичай ми родиною вдягаємо вишиванки на державні свята, — розповіла мама перемлєниці