Головний помічник запорізьких мостобудівників – плавкран «Захарій» завершив «лікування» у херсонських доках.  Основні ремонтні роботи вже завершено, кран готують до повернення в Запоріжжі.

Про це розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Олександр Шандиба. За його словами, сьогодні 1 червня Захарій мають спустити на воду, а приблизно 10 червня він має бути у Запоріжжі.

Залишилося завершити деякі відновлювальні роботи в трюмах крана, втім їх дороблять під час транспортування Захарія до Запоріжжя.

Прийняли рішення, що роботи, які залишилися, будуть виконувати по дорозі в Запоріжжя — на плаву. Це роботи, які не потребують дока, які не потребують стоянок, перерв. Все це робиться для того, щоб пришвидшити повернення крана Zakhariy. Сподіваємося, що це відбудеться в 10-х числах — вже буде у нас в Кривій бухті і вже будемо працювати, — сообщил Александр Шандыба.

Нагадаємо, найбільший плавкран Європи використовують для будівництва вантового моста в Запоріжжі. «Головний будівельник» напоровся на підводну скелю, через що його відвезли в Херсон на ремонт.