Сьогодні у Бердянську урочисто вручили ключі від квартир родинам лікарів, які були змушені переселитися до Запорізької області через військові дії на Сході України.

Реконструкцію житла вдалося здійснити завдяки надзвичайній кредитній програмі для відновлення України. Облаштування квартир у прибудованому приміщенні дев’ятиповерхівки коштувало 11.9 млн грн.

За ці гроші були виконані роботи з влаштування покрівлі, встановлення вікон та дверей, проведені внутрішні оздоблювальні роботи, зроблена система опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання, сантехнічні роботи, виконано благоустрій території.

На сьогодні у Запорізькі області  проживає більше 53 тисяч внутрішньо переміщених осіб, більшість з яких вже не планує повернення на минуле місце проживання. Це збільшило навантаження на соціальну інфраструктуру області, і змусило нас шукати допомогу. Ми дуже вдячні Європейському інвестиційному банку і Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні, за допомогу у відбудові соціальної інфраструктури, відновленні ключових об’єктів інфраструктури, а також забезпеченні належних умов проживання для переселенців та приймаючих громад. І найкращою оцінкою нашої з вами спільної, кропіткої роботи стане впевненість у майбутньому для семи сімей, які заселяться в ці квартири. Реконструкція цього житлового будинку під квартири – це реальна допомога людям у самі скрутні часи стати на ноги, — зазначив під час урочистого вручення ключів від нових квартир голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.