У перші дні вересня маленьких відвідувачів прийняв оновлений садочок «Сонечко», що у Гуляйполі. Капітальна реконструкція закладу відбулася на програмою Президента України  «Велике будівництво». Загальна вартість склала – 20 мільйонів гривень. З яких 16229,160 тис. грн — кошти Європейського інвестиційного банку, 1874,4 тис. грн – виділень з обласного бюджету, майже 2 500,00 тис. грн — кошти місцевого бюджету .

В ході реконструкції в дитсадку утеплено зовнішні стіни та покрівлю, замінено комунікації, встановлено  енергозберігаючі двері та вікна. Здійснено реконструкцію системи освітлення із застосуванням світлодіодних світильників, та системи вентиляції. Проведено балансування внутрішньої системи опалення, що дозволятиме надалі забезпечувати оптимальний розподіл теплоносія і зменшити витрати енергії на 55-60%. Все старе технологічне обладнання замінено на енергозберігаюче.


Повністю відремонтовано групи, санвузли, харчоблоки, облаштовано навколишню територію. Найбільшим позитивом від реконструкції “Сонечка” стало відкриття двох додаткових груп на 20 осіб кожна, що дало можливість створення  5-ти додаткових робочих місць.

Перші групи відкрилися у дитсадочку в перші дні вересня. Юні відвідувачі «Сонечка» оцінили перетворення у дитсадочку – гуляйпільським дітлахам став до вподоби яскравий дизайн, сучасні групи, креативне розмежування простору, функціональні кольорові меблі та інші «родзинки» оновленого закладу освіти.

Оновлений дитячий дошкільний заклад зможе вмістити до трьох сотень вихованців, в тому числі і діток з інклюзивними потребами.