Мелітополь став одним з небагатьох міст області, де вчасно та швидко змогли стабілізувати ситуацію з коронавірусом. І поки в Запоріжжі за добу реєструють 525 випадків захворювання, там їх 39.

Як вказують в обласній адміністрації, це результат чіткого дотримання та ретельного контролю своєчасних карантинних обмежень, в тому числі зупинки громадського транспорту.

Під час сьогоднішньої наради Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації із керівництвом медичних закладів Мелітополя обговорювалась можливість допомоги Мелітополя Запоріжжю.

Причиною для цієї розмови стала завантаженість лікарень. Середня завантаженість лікарень по Запоріжжю перевищує 70%, а у 7-й та 9-й міських лікарнях вже понад 90%. Водночас у Мелітополі із 450 «ковідних ліжок» заповнено лише 28%, тобто вільно понад 320 місць.

Як вказує в.о. начальника відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради Сергій Селевич, у міста вистачає і місць, і лікарів, і технічного оснащення, щоб приймати хворих з інших районів області.

«В тому числі можемо підтримати колег з обласного центру, які опинились у надзвичайно складній ситуації, — відзначив Селевич.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *