У Мелітополі, запорізької області, потужними  темпами зводять арену для льодових видів спорту. Нагадаємо, проект увійшов в національний проект «25 спортивних магнітів України», що втілюється в рамках інфраструктурної програми Президента України «Велике будівництво».

Льодову арену будують у  дві зміни, і обіцяють здати вже в листопаді цього року. На сьогодні об’єкт готовий на 25%. Про це розповів журналістам мелітопольський міський голова Іван Федорів.

Наприкінці минулого тижня завезли першу партію колон, і вже почали їх установку, тож нульовий цикл будівництва фундаменту і всіх підготовчих робіт завершено. За словами міського голови, роботи тривають навіть із випередженням графіка, попри те, що тиждень підрядник не міг працювати через дощову погоду. Після встановлення колон буде проведена засипка котловану, почнеться розводка комунікацій.

Загальна вартість об’єкта 99 млн. 985 тис. грн, з них 80 – за субвенцією Міністерства молоді і спорту, ще 10 – з кошти Державного фонду соціально-економічного розвитку.