Холдинг Isatex Invest Group продовжує розбудову індустріального парку  «Мелітополь» на території колишнього заводу холродильників  «Рефма», повідомив СЕО Isatex Invest Group Олексій Фокарді.

«Це проект реновації колишнього заводу на 84 тис. Кв. м, вже створено понад 700 робочих місць, заходять нові резиденти, ми їх супроводжуємо, отримали за три роки відмінний досвід по формату керуючої компанії «, — зазначив Фокарді.

ІП «Мелітополь» створений в 2018 році, ініціатор і керуюча компанія — ТОВ «Ізатекс-Індастрі». Парк складається з кількох секторів — промислового, логістичного, ділового, агропереробного і зони соціальних і культурних проектів.

Згідно з концепцією, заплановані інвестиції — 250 млн грн, створення 2 тис. робочих місць протягом трьох років.

Площа парку — 16,3 + 10 га, ділянки гринфилд ( «зелена зона») і браунфілд (промислова зона).

В даний час на території парку в даний час створені лінія розливу соняшникової олії, виробництво круп, працює логістичний термінал «Нової пошти», металообробні підприємства, виробництво комплектуючих для сільгосптехніки, а також бізнес-центр, складські приміщення, сонячна електростанція потужністю 3 МВт.

У числі перспективних проектів — створення експоцентру, центру IT і креативних індустрій, створення овочесховища, ТЕС і тепличного комплексу, запуск маршруту міського транспорту до ІП, створення зон відпочинку, фуд-зони, додаткових паркінгів.

Зазначимо, що створення індустріальних парків визначено як стратегічне завдання і включено в програму «Велике будівництво».

«У цьому році в програму президента України Володимира Зеленського« Велике будівництво »додали новий напрямок — економічний розвиток. Воно передбачає реалізацію проектів, які будуть створювати нові робочі місця і зміцнювати економіку України. Індустріальні парки відносяться до цього напрямку і передбачають створення нових робочих місць. Це в свою чергу, буде сприяти зниженню трудової міграції українців », — зазначив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов