На Хортиці тривають роботи у межах «Великої Реставрації». До кінця серпня планується облаштування Кургану біля Музею історії Запорізького козацтва. Також запущена програма повної реконструкції у північній частині острову.

Про це розповів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

До кінця серпня плануємо облаштувати Курган біля Музею історії Запорізького козацтва. Також запущена програма повної реконструкції у північній частині острову.

Паралельно до кінця року триватимуть протиаварійні роботи в Музеї та на оглядовому майданчику.

Нагадаю, що Міністерство культури та інформаційної політики України, Запорізька облдержадміністрація та «Запоріжсталь» підписали Меморандум щодо консолідації зусиль для відродження острову. Партнером проекту реконструкції Хортиці стала компанія Метінвест. Над розробкою концепції Хортиці працював колектив авторів, яких зібрала консалтингова компанія «Big City Lab».

Ми об‘єднали зусилля, тож процес значно прискорився. Тому продовжуємо працювати і рухаємося за планом.

Нагадаємо, що вже 28-29 серпня на острові Хортиця, який став одним з головних об’єктів проєкту «Велика реставрація» в складі глобальної інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», відбудеться масштабний музичний фестиваль європейського рівня ZOUND 2021. Про участь у ньому вже заявили багато зірок українського шоу-бізнесу, повідомляють організатори фестивалю, компанія Fishcanfly.