Сьогодні, в рамках візиту до Мелітополя, де в рамках президентської програми  «Велике будівництво» відкрили реконструйовану ДЮСШ№3, Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт перевірив ще один об’єкт національного проекту – майбутню льодову арену. Ходом робіт, та проектом який втілюють в життя в межах програми «25 спортивних магнітів України», міністр був задоволений.

Тут розпочато будівництво спортивного центру з льодовою ареною. Комплекс знаходитиметься за адресою: проспект Богдана Хмельницького, 46/9.

Цьогоріч у різних областях України за програмою Президента «25 спортивних магнітів» за рахунок субвенції будуть профінансовані 11 спортивних об’єктів. Об’єкт у Мелітополі не став виключенням і увійшов до цього списку. Саме за рахунок субвенції оздоровчий центр з льодовою ареною отримав 80 млн гривень.

Після завершення робіт, об’єкт буде відповідати вимогам для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, а також навчально-тренувальних зборів з таких олімпійських видів спорту, як: шорт-трек, кьорлінг, ковзанярський спорт, хокей з шайбою, фігурне катання на ковзанах.

Хочу вас запевнити, що побудови та реконструкції усіх спортивних об’єктів Держави триматиму тільки під особистим контролем!? — написав Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook