Заступник голови Офісу президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, під час засідання консультативної ради з питань місцевого самоврядування, позитивно оцінив співпрацю офісу президента і місцевої влади, після виборів 2020 року:

 Співпраця з місцевим самоврядуванням і обласними радами, і місцевими держадміністраціями, включно з ОТГ, дуже змінилася після місцевих виборів… Багато в чому ми співпрацюємо щодня: це повсякденні питання, такі як вирішення інфраструктурних проєктів, взаємодія з Кабінетом Міністрів, є і стратегічні питання», — зазначив Кирило Тимошенко.

Як приклад змін він навів механізм відносних запозичень обласних рад для виконання інфраструктурних проєктів, що запустили минулого року.

Цього року я знаю, що кілька місцевих рад уже вирішують питання про лізинг на медичне обладнання. Це дає поштовх для того, щоб оновлювалася і інфраструктура, і наша медицина», — сказав Тимошенко.

Він також нагадав про ухвалення змін до державного бюджету, завдяки чому на місцеві субвенції, інфраструктурні та інші проєкти додатково піде 5 млрд гривень. «Завдяки таким змінам до бюджету ми й допомагаємо громадам», — додав Тимошенко.

Раніше він повідомляв, що в рамках ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» цього року відремонтують 2 тисячі км доріг місцевого значення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *