Очільник Запоріжжя Володимир Буряк подав у відставку через стан здоров’я. Про намір піти з поста міського голови він заявив під час сесії міської ради.

«Ви знаєте, що я був на лікарняному і проходив обстеження. З огляду на те, що я тричі був на операційному столі, лікарі рекомендують мені поберегти здоров’я, оскільки попереду ще кілька обстежень», — сказав Буряк.

Буряк додав, що з міста виїжджати не збирається і надалі братиме участь в політичному житті Запоріжжя. На позачерговій сесії міськради, яку провели 29 вересня, депутати прийняли відставку міського голови. До виборів його буде заміщати секретар міськради Анатолій Куртєв.

Володимир Буряк керував обласним центром майже шість років. 25 жовтня 2020 року він був обраний мером Запоріжжя на другий термін.

До приходу в політику Буряк працював на металургійному комбінаті «Запоріжсталь». Пройшов кар’єрний шлях від інженера-металурга до директора з інжинірингу та головного інженера «Запоріжсталі». Звільнився з заводу  2015 року, коли його обрали мером міста.